Hidrobiológiai Tanszék

Dr. Grigorszky István
Tanszékvezető egyetemi docens
Tel.: +36-52-512-900/22637
E-mail: grigorszky.istvan@science.unideb.hu
Kutatási terület:
algológia, hidrobiológia
Publikációk
Önéletrajz


Prof. Dr. Dévai György
Professor emeritus
Tel.: +36-52-512-900/22602
E-mail: devai.gyorgy@science.unideb.hu
Kutatási terület:
ökológia, hidrobiológia, vízminősítés,
zoológia (Odonata és Chironomidae)
Publikációk


Dr. Bácsi István
Egyetemi docens
Tel.: +36-52-512-900/22634
E-mail: bacsi.istvan@science.unideb.hu
Kutatási terület:
algológia, algabiotechnilógia
Publikációk

Dr. Nagy Sándor Alex
Egyetemi docens
Tel.: +36-52-512-900/22622
E-mail:nagy.sandor.alex@science.unideb.hu
Kutatási terület:
hidrobiológia, vízi ökológia,
hal- és halászatbiológia
Publikációk


Dr. Antal László
Egyetemi adjunktus
Tel.: +36-52-512-900/22601
E-mail: antal.laszlo@science.unideb.hu
Kutatási terület:
hidrobiológia, hal- és halászatbiológia
Publikációk


Dr. Gyulai István
Egyetemi adjunktus
Tel.: +36-52-512-900/23606
E-mail: gyulai.istvan@science.unideb.hu
Kutatási terület:
hidrobiológia, zooplankton,
paleo limnológia, szubfosszilis cladocerák
Publikációk

Kaszáné Dr. Kiss Magdolna
Egyetemi adjunktus
Tel.: +36-52-512-900/22633
E-mail: kiss.magdolna@science.unideb.hu
Kutatási terület:
hidrobiológia, alkalmazott ökológia,
zoológia (zooplankton)
Publikációk


Dr. Szabó László József
Egyetemi adjunktus
Tel.: +36-52-512-900/22636
E-mail: szabo.laszlo@science.unideb.hu
Kutatási terület:
faunisztika és zoológia
(Culicidae, Cynipidae és Cecidomyiidae)
Publikációk


Somlyai Imre
Egyetemi tanársegéd
Tel.: +36-52-512-900/22672
E-mail: somlyai.imre@science.unideb.hu
Kutatási terület:
hidrobiológia, algológia
Publikációk


Berta Csaba
Tudományos segédmunkatárs
Tel.: +36-52-512-900/22672
E-mail: berta.csaba@science.unideb.hu
Kutatási terület:
hidrobiológia, zooplankton
Publikációk

Nyeste Krisztián József
Tudományos segédmunkatárs
Tel.: +36-52-512-900/22601
E-mail: nyeste.krisztian@science.unideb.hu
Kutatási terület:
hidrobiológia, hal- és halászatbiológia
Publikációk

Bota Klaudia
Ügyintéző
Tel.: +36-52-512-900/22621
E-mail: bota.klaudia@science.unideb.hu


Kovácsné Gábor Anikó
Vegyésztechnikus
Tel.: +36-52-512-900/22636
E-mail: gabor.aniko@science.unideb.hu



Lukács Áron
PhD-hallgató
Tel.: +36-52-512-900/22662
E-mail: lukacs.aron@science.unideb.hu



Figler Aida
PhD-hallgató
Tel.: +36-52-512-900/22662
E-mail: figler.aida@science.unideb.hu



Szeles Júlia
PhD-hallgató
Tel.: +36-52-512-900/22662
E-mail: szeles.julia@science.unideb.hu



Gyöngy Martina
PhD-hallgató
Tel.: +36-52-512-900/22662
E-mail: gyongy.martina@science.unideb.hu



Szanyi Kálmán
PhD-hallgató
Tel.: +36-52-512-900/22662
E-mail: szanyi.kalman@science.unideb.hu



Majd Muwafaq Yaqoob
PhD-hallgató
Tel.: +36-52-512-900/22662
E-mail: majd.muwafaq@science.unideb.hu



Nurfatin Zulkipli
PhD-hallgató
Tel.: +36-52-512-900/22662
E-mail: nurfatin.zulkipli@science.unideb.hu



Uyanga Tumurtogoo
PhD-hallgató
Tel.: +36-52-512-900/22662
E-mail: uyanga.tumurtogoo@science.unideb.hu



Somogyi Dóra
PhD-hallgató
Tel.: +36-52-512-900/22662
E-mail: somogyi.dora@science.unideb.hu



Arber Hajredini
PhD-hallgató
Tel.: +36-52-512-900/22662
E-mail: arber.hajredini@science.unideb.hu