Hidrobiológiai Tanszék

Dr. Nagy Sándor Alex
Tanszékvezető egyetemi docens
Tel.: +36-52-512-900/22622
E-mail:nagy.sandor.alex@science.unideb.hu
Kutatási terület:
hidrobiológia, vízi ökológia,
hal- és halászatbiológia
Publikációk


Prof. Dr. Dévai György
Professor emeritus
Tel.: +36-52-512-900/22602
E-mail: devai.gyorgy@science.unideb.hu
Kutatási terület:
ökológia, hidrobiológia, vízminősítés,
zoológia (Odonata és Chironomidae)
Publikációk


Dr. Grigorszky István
Egyetemi docens
Tel.: +36-52-512-900/22637
E-mail: grigorszky.istvan@science.unideb.hu
Kutatási terület:
algológia, hidrobiológia
Publikációk
Önéletrajz


Dr. Antal László
Egyetemi adjunktus
Tel.: +36-52-512-900/22634
E-mail: antal.laszlo@science.unideb.hu
Kutatási terület:
hidrobiológia, hal- és halászatbiológia
Publikációk

Dr. Bácsi István
Egyetemi adjunktus
Tel.: +36-52-512-900/22634
E-mail: bacsi.istvan@science.unideb.hu
Kutatási terület:
algológia, algabiotechnilógia
Publikációk

Kaszáné Dr. Kiss Magdolna
Egyetemi adjunktus
Tel.: +36-52-512-900/22633
E-mail: kiss.magdolna@science.unideb.hu
Kutatási terület:
hidrobiológia, alkalmazott ökológia,
zoológia (zooplankton)
Publikációk


Dr. Szabó László József
Egyetemi adjunktus
Tel.: +36-52-512-900/22672
E-mail: szabo.laszlo@science.unideb.hu
Kutatási terület:
faunisztika és zoológia
(Culicidae, Cynipidae és Cecidomyiidae)
Publikációk


Gyulai István
Egyetemi tanársegéd
Tel.: +36-52-512-900/23606
E-mail: gyulai.istvan@science.unideb.hu
Kutatási terület:
hidrobiológia, zooplankton
Publikációk

Bota Klaudia
Ügyintéző
Tel.: +36-52-512-900/22621
E-mail: bota.klaudia@science.unideb.hu


Kovácsné Gábor Anikó
Vegyésztechnikus
Tel.: +36-52-512-900/22636
E-mail: gabor.aniko@science.unideb.hu



Miskolczi Margit
Ügyvivő-szakértő
Tel.: +36-52-512-900/22602
E-mail: miskolczi.margit@science.unideb.hu



Berta Csaba
PhD-hallgató
Tel.: +36-52-512-900/22662
E-mail: berta.csaba@science.unideb.hu



Bodor Tímea
PhD-hallgató
Tel.: +36-52-512-900/22601
E-mail: bodor.timea@science.unideb.hu



Dobronoki Dalma
PhD-hallgató
Tel.: +36-52-512-900/22662
E-mail: dobronoki.dalma@science.unideb.hu



Illár Máté
PhD-hallgató
Tel.: +36-52-512-900/22601
E-mail: illar.mate@science.unideb.hu


Nyeste Krisztián József
PhD-hallgató
Tel.: +36-52-512-900/22662
E-mail: nyeste.krisztian@science.unideb.hu


Somlyai Imre
PhD-hallgató
Tel.: +36-52-512-900/22662
E-mail: somlyai.imre@science.unideb.hu



Vincze András
PhD-hallgató
Tel.: +36-52-512-900/22601
E-mail: vincze.andras@science.unideb.hu